Board mmf cr

Petr Blažek
předseda
+ 420 604 642 085
info@420production.cz
více info...
Přes 17 let na české hudební scéně. Zvukař, producent, vydavatel hudebních nosičů (label DaSka Records), zakladatel a majitel agentury 420 Production. Spolupracoval na festivalech Respect, jako manager pracoval se špičkovými umělci v oblasti world music, elektroniky a beatboxu. Má zásadní podíl na úspěchu Mydy Rabycad, se kterou projel 14 zemí 4 kontinentů. Stejnou péči věnuje se svým týmem i stále respektovanějším Noisy Pots a další jako Klara & The Pop, Android Asteroid a Nèro Scartch. Pravidelně a aktivně se účastní řady konferencí, kongresů a showcase festivalů, ve kterém sleduje a reprezentuje zájmy české moderní a alternativní hudby v širším kontextu. O hudebním managementu přednášel také na VŠE.
Hanka Podhorská

místopředsedkyně

+420 732 344 247
production@indies.eu

více info...
Během studií Divadelního manažerství na JAMU se v roce 2002 vrhla do nových vod hudebního manažerství s kapelou Čankišou. Postupně si příbírala další kapely, až ji v roce 2008 oslovilo hudební vydavatelství Indies Scope a společně tak založili agenturu Indies Production, kde působí jako booking agent a manažer. Aktuálně spolupracuje s Thomem Artwayem, Kafka Bandem, Tara Fuki, Hrubou Hudbou, Mirkem Kemelem, BraAgas, Kolektivní Halucinací, Lesní zvěří a Bombarďákem. Od roku 2006 se účastní mezinárodních konferencí, veletrhů a showcase festivalů a díky tomu zajišťuje koncerty nejen v ČR, ale i v blízkém či vzdáleném zahraničí.

Barbora MIkolášiková

místopředsedkyně

+420 725 124 289
b.mikolasikova@gmail.com

více info...

Hudba je důležitou součástí jejího života již od dětství, kdy hrála na klavír a zpívala ve sboru. Za posledních 10 let si prošla mnoha projekty od největšího festivalu sborového zpěvu Svátky písní Olomouc až po stagemenagement na festivalu Maraton hudby Brno.

Aktuálně je doktorandkou a pedagogem na Katedře hudební produkce Hudební fakulty JAMU a věnuje se i bookingu v oblasti metalu (kapely Universe B, Emerald Shine a další). Mimo to je i produkční festivalu architektury Open House Brno.

Tomáš Paleta

místopředseda
více info...

V hudební branži se pohybuje od roku 2005. Bývalý bubeník kapely Už jsme doma, se kterými odehrál 540 koncertů ve 20 zemích světa na 3 kontinentech.

Jako samostatný manažer působí přes 10 let. Stojí za úspěchem kapely Zrní, se kterou spolupracoval v letech 2011 – 2017. Několik let spolupracuje s Lenkou Dusilovo, Poletíme?, Už jsme doma a Načevou.
Dříve působil v agentuře AMP, která spolupracovala s kapelami jako Visací Zámek, Psí Vojáci, Plastic People of The Universe, Jiří Schmitzer, Zuby Nehty či třeba Iva Bittová. Je spoluautorem projektu Monument/um (Lenka Dusilová & VJ Aeldryn), který pomáhá ohroženým památkám. Několik let úzce spolupracuje s Kytary.cz jako hlavní produkční jediného hudebního veletrhu v ČR – Festiwall. Stál také u zrodu jejich YouTube kanálu, který v začátcích vedl.

Lenka Frízlová

MÍStOPŘEDSedkyně

+420 728 070 393
lenka.frizlova@gmail.com
více info...

Od roku 2019 se stará o hudební projekty zpěvačky, skladatelky a sbormistryně Terezy Staňkové, a to jak z pohledu managementu, tak PR a bookingu.
Konkrétně se jedná o její sólová vystoupení (zejména šansonové a jazzové večery), kapelu Thea & Coming Out (šanson, blues, jazz, world music…), vokální uskupení Lelia (židovské a romské písně) a také smíšení sbor Molydury (autorský repertoár).
Mimo hudební, ale nikoliv mimo kulturní sektor je aktuálně také inspicientem v Divadle v Dlouhé.

Členové mmf cr

Michal Kořán

management a booking

+420 606 661 011
michal.koran@cncenter.cz

více info...

Hudebník, příležitostný fotograf, zakladatel vydavatelství Blue Lizard, dramaturg festivalu Space X (https://festival-spacex.cz/), editor facebookového profilu Ambient CZ a redaktor Radia B (www.radiob.cz). Pracuje jako grafik pro Reflex.

Ambientní hudbě se věnuje od druhé poloviny 80. let. Původně bubeník, později hráč na sampler a elektroniku. Hrál se skupinami Paprsky ing. Garina, Orloj snivců, Zapomenutý orchestr země snivců, Richter band. Člen skupiny Kora et le Mechanix. Vystupuje také s maďarskou houslistkou Ágnes Kutas a baskytaristou Josefem Jindrákem v triu M/Á/J nebo také ve dvojici s kytaristou Pavlem Richtrem. Mimo tyto projekty se věnuje zvukovým kolážím a scénické hudbě.

Miloš Blaháček

PR a Booking

+420 739 509 944
info@digiton.agency

více info...

Zakladatel českého record labelu a hudební marketingové agentury Digiton Agency. Na hudební scéně působí aktivně více jak 10 let, nejprve jako muzikant (kapela Maniac) a poté jako marketingový expert a manažer. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy se specializací na autorské právo a kolektivní správce autorských práv.

V současnosti zastupuje umělce, jako jsou Štěpán Soukup, Brixtn, Trocha Klidu, Dolls in the Factory či Náhodný Výběr.

Igor Klimeš

Management

+420 778 452 223
igor.klimes@gmail.com

 
více info...

Ahoj som IGOR,

Idealisticky Giganticky Optimistický Realista alebo Imbecilne Gíčovo Oplzlý Rebel, prípadne iný mix. Pre každého podľa chuti, názoru a uznania😊… ale inak som Igi.

Popri mojom najväčšom hobby/zamestnaní/láske ŽIŤ ŽIVOT, manažujem popovú kapelu DON BON, ktorá sa z čista jasna stala súčasťou môjho života. S klukama sme vytvorili zaujímavú konštaláciu, skupinu individualít, ktorá však tvorí zdravý tím s chuťou sa posúvať.

Tešíme sa na výzvy, a aby ste vedeli: Kto, kedy, kde, komu, čo, ako, prečo … sme/do čoho s nami idete, zadajte prosím do prehliadača https://www.linktr.ee/donbonmusic .

„DON BON zdraví a buďte zdraví“ 😊

Petra Burthey
management a booking
+420 724 187 020
petra@burthey.cz
více info...
V hudebním businessu se pohybuje od roku 2010, kdy začala spolupracovat s Clarinet Factory. O dva roky později začala působit nejdříve jako produkční a následně i jako booking agent kapely Tata Bojs. Dva a půl roku byla manažerem klavíristky a skladatelky Beaty Hlavenkové.

Produkčně zorganizovala několik výpravných turné Tata Bojs, včetně vyprodaného koncertu ve Foru Karlín a stovky klubových koncertů. Z pozice manažera Clarinet Factory byla při vydání třech posledních titulů (Echoes of Colors (2012), Worx & Reworx (2014), Meadows (CD – 2017, LP – 2018)), přičemž u dvou posledních se jednalo o složité mezinárodní spolupráce, v případě desky Meadows dokonce o vydání u zahraničního labelu.

Veronika Valdová
Management & Booking
+ 420 608 923 960
music@veve-booking.com
více info...

 

 Je manažerkou a booking agentkou pánské vokální skupiny VOICES.cz, která v doprovodu muzikantů prezentuje cover verze oblíbených světových písní v zajímavých, nevšedních pětihlasých aranžích. Tato skupina již několik let koncertuje jak u nás, tak v zahraničí.

www.voices.cz         

 

Jako booking agentka zastupuje autorskou kapelu Zooblasters, která se zaměřuje na hudební styly jako je Klezmer, Drum’n’Bass, House, Balkan, EDM, Electro Swing.
Vystupují ve zvířecích kostýmech.

www.zooblasters.com

 

Další z bookingové stáje Veroniky je Lucky Sings – zpěvák s úžasným hlasem, raper, muzikant, autor původem z Nigérie. 

Vystupuje sólově, v duu nebo se svou kapelou. Žánry jsou pop, afro pop, soul, R&B. 

https://songwhip.com/luckysings

 

Je booking agentkou Tinyho Beata, dvojnásobného mistra ČR v beatboxu a liveloopingu. Tinymu se podařilo jako jedinému Čechovi probojovat do TOP 16 na Beatbox World Championship. Také do semifinále Československo má talent. Jeho styl je Drum’n’Bass, Electro, Reagge, Dubstep, Breakbeat, Techno.
www.tinybeat.cz

  

Multižánrový DJ Mikuláš Jirout, jehož je také bookingovou agentkou vystupuje pod uměleckými jmény DJ Le Petit Nicolas, Max Draat nebo Max W. Jeho styly sahají od Balkan Beatu přes Tech House až po Elektro Swing. Jako DJ projel celou republiku, ale také velkou část Evropy.
Byl jedním z rezidentů na Balkan Bashavel nebo Electro Swing Fever.

Dalšími umělci, které Veronika zastupuje jsou například kapely: 

Kapela Trombenik – Klezmer

https://www.veve-booking.com/

https://www.trombenik.cz/

 

Kapela Czardashians – Balkán, čardáš, lidovky, ska

https://m.facebook.com/czardashians/

 

Kapela MoveBreakers – Disco-funky-drum’n’dbass-house-balkan-ska-(t)rap-dubstep-breakbeat-techno-swing.

https://www.movebreakers.cz/

 

Marco Micelli – talentovaný zpěvák, autor, muzikant původem z Austrálie ( Itálie/ Austrálie )- sólo, duo, kapela Marcodos

https://youtu.be/ifo9_AGtiIE

Třináctým rokem pořádá multižánrový hudební festival Zámeček v Roztokách.
Zde působí jako hudební dramaturgyně a místopředsedkyně festivalu.
https://m.facebook.com/FestivalZamecek/

 

Se z.ú. RR pořádala tématické hudební večery pro občany města Roztoky.

Deset let zpívá ve sboru Marika Singers.

www.marikasingers.cz

www.veve-booking.com 

Milli Janatková

Self-Managed Artist

+420 606 892 848
milli@millijanatkova.com

více info...

Self-managed artist a performerka propojující žánry a umělecké obory. Věnuje se improvizaci a skladbě, zpěvu, hře na kytaru a bicí. Vydala čtyři autorská alba, která získala ocenění LIT Talent Awards, The Independent Music Awards nebo Classic Prague Awards. Je podporována SoundCzech a IDU na výjezdech v zahraničí Indie (All About Music), Slovensko (Sharpe), Portugalsko (WestWay Lab), USA (Independent Music Awards). Vedle klubové scény vystupovala na festivalech Jazz Goes to Town, Mandau Jazz, Sázavafest, Theatrum Kuks, Colour Meeting, Dobršská brána, Space X, Folková Lipnice aj. V zahraničí odehrála festivaly v Indii a Dánsku. Spolupracovala s brazilským kytaristou Nelson Faria a jazzovými hudebníky. Složila písně pro album Thieves of Dreams, které získalo prestižní ocenění Juno Award v Torontu.

Kateřina Fialová

Management & Booking

více info...

Do hudebního průmyslu jsem se dostala jako stážistka v roce 2019. Vyzkoušela jsem si několik profesí, nyní se aktivně věnuji bookingu, managementu a hudební produkci. Z umělců zastupuji indie-popovou kapelu The Valentines, výherce Startéru 2019 a účastníky národního kola Eurovision Song Contest 2022. Dále rockovou kapelu John Wolfhooker, kteří si zahráli i na zahraničních festivalech, jako je Sziget (HU) nebo  Envol Et Macada (CA), písničkáře Rodana a herce a zpěváka Igora Orozoviče, který oživuje novodobý šanson.

Dušan Svíba

Management & Booking

+420 603 48 68 57
dusan@earthmusic.eu

více info...

Booking agent a manažer v agentuře Earth Music (od r. 2002), zakladatel a umělecký ředitel festivalu Colour Meeting (od r. 2001) a promotér pražské koncertní série Earth Music Concerts. 

Mezi umělce, které zastupuje, patří Dubioza kolektiv, Cash Savage & The Last Drinks, Džambo Aguševi Orkestar, Invisible World, Omer Klein, Tim Eriksen, Terne Čhave, David Pomahač aj.

 

Je členem grantové komise MKČR a dramaturgické rady SoundCzech, jedním ze zakládajících členů MMF CR a České obce hudební (ČOH).

Václav Vágner

Management

+420 722 747 086
vagnervasek4@gmail.com

více info...
Manager Barbory Polákové, se kterou spolupracuje od roku 2021.
První zkušenosti získal s kapelou Brixtn, které dělal managera a booking agenta v letech 2017-2019. Aktuálně působí také v hudebním vydavatelství Championship Music, kde má na starost management hudebních projektů a distribuci hudby. V současné době studuje Arts Management na VŠE v Praze.

Lucie Karafiátová

Management & Booking

více info...

„On stage“ coby zpěvačka od 7 let (klasická hudba, od roku 2011 už čistokrevný „barokář“ – kmenová členka a sólistka Czech Ensemble Baroque, Drei Engel, spolupráce s Collegium1704 a dalšími)

„Off-stage“ coby produkční, booking manager, tour manager – jednoduše „holka pro všechno“ (nemá zrovna v lásce názvy všech těch funkcí…) od roku 2010.

Díky dlouholeté spolupráci s bandleaderem a producentem Josefem Buchtou ji najdete za všemi aktivitami B-Side Bandu, hudebními projekty Vojtěcha Dyka (včetně česko-americké fúze D.Y.K.), nadnárodně úspěšným scénickým provedením světově proslulého díla MASS Leonarda Bernsteina, speciálními projekty jako je Missa Jazz Jaromíra Hniličky, Folk Swingss Jaromírem Nohavicou, Vlastou Redlem, Radkem Pastrňákem a dalšími, rovněž hudebním klubem Metro Music Bar v centru Brna a mezinárodním festivalem Groove Brno, který premiérově představuje zahraniční umělce, přiváží přední světová jména žánrů funky, groove, jazz a produkuje unikátní festivalové projekty (crossovery, fúze, spolupráce českých a zahraničních umělců).

Romana Adámková

management

+420 734 850 978
romca.adamkova@gmail.com

více info...

Produkční z Ostravy, která se přes organizaci divadelních festivalů dostala k vedení nezávislého kulturního centra Cooltour Ostrava. Tam osm let sbírala zkušenosti, mimo jiné v hudební branži, a to z pozice
organizátora akcí. Po ukončení provozu Cooltouru (2019) spojila síly s ostravskou kapelou Nedivoč, které od té doby dělá manažerku a dostala
se tak na druhou stranu procesu, do pozice zastupující umělce.

Praktické zkušenosti  provozní ředitelky Cooltouru či produkční řady festivalů a projektů (Letní shakespearovské slavnosti Ostrava,
Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka, činohra Národního divadla
moravskoslezského, Meat design Ostrava, Dream Factory Ostrava) jí dávají jedinečný vhled do fungování českých kulturních organizací a
festivalů, který lze při komunikaci s pořadateli akcí zužitkovat.

Hudební fakulta JAMU

institucionalní člen