Petr Blažek
předseda
+ 420 604 642 085
info@420production.cz
více info...
Přes 17 let na české hudební scéně. Zvukař, producent, vydavatel hudebních nosičů (label DaSka Records), zakladatel a majitel agentury 420 Production. Spolupracoval na festivalech Respect, jako manager pracoval se špičkovými umělci v oblasti world music, elektroniky a beatboxu. Má zásadní podíl na úspěchu Mydy Rabycad, se kterou projel 14 zemí 4 kontinentů. Stejnou péči věnuje se svým týmem i stále respektovanějším Noisy Pots a další jako Klara & The Pop, Android Asteroid a Nèro Scartch. Pravidelně a aktivně se účastní řady konferencí, kongresů a showcase festivalů, ve kterém sleduje a reprezentuje zájmy české moderní a alternativní hudby v širším kontextu. O hudebním managementu přednášel také na VŠE.
Petra Burthey

místopředsedkyně

+420 724187020
petra@burthey.cz
více info...
V hudebním businessu se pohybuje od roku 2010, kdy začala spolupracovat s Clarinet Factory. O dva roky později začala působit nejdříve jako produkční a následně i jako booking agent kapely Tata Bojs. Dva a půl roku byla manažerem klavíristky a skladatelky Beaty Hlavenkové.

Produkčně zorganizovala několik výpravných turné Tata Bojs, včetně vyprodaného koncertu ve Foru Karlín a stovky klubových koncertů. Z pozice manažera Clarinet Factory byla při vydání třech posledních titulů (Echoes of Colors (2012), Worx & Reworx (2014), Meadows (CD – 2017, LP – 2018)), přičemž u dvou posledních se jednalo o složité mezinárodní spolupráce, v případě desky Meadows dokonce o vydání u zahraničního labelu.

Vojtěch Dohnal
místopředseda
+420724789227
vojtadohnal@pm.me
více info...

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Dušan Svíba
místopředseda
+420 603 48 68 57
dusan@earthmusic.eu
více info...
V hudební branži začínal jako muzikant (mj. Dunaj). S bookingem začal v roce 2001 u Idy

Kelarové, v letech 2002-2016 působil jako booking agent, manager a tour manager

skupiny Terne Čhave. Jako booking agent pracoval pro řadu dalších českých umělců,

např. Al-Yaman, Zuzana Lapčíková, Květy, Tomáš Kočko a další. V současnosti jsou to

Zabelov Group, Invisible World, Terne Čhave a David Pomahač.

Od roku 2003 se věnuje bookingu zahraničních umělců v ČR a střední Evropě, kteří se

pohybují v žánrech americana, world music, balkánská hudba, jazz, folk-punk, ale občas

také třeba elektronika nebo dub. Mezi umělci, se kterými pracoval/pracuje jsou jména jako

Dubioza kolektiv, Oi-Va-Voi, Džambo Aguševi Orkestar, Cash Savage & The Last Drinks,

Graveyard Train, Mina Agossi, Orkesta Mendoza, Tim Eriksen, Sergent Pepere a mnoho

dalších.

V roce 2001 založil, a jako umělecký ředitel dodnes vede festival Colour Meeting.

Od roku 2019 působí také jako promotér koncertné série Earth Music Concerts.

Hanka Podhorská
místopředsedkyně
+420 732 344247
production@indies.eu
více info...
Během studií Divadelního manažerství na JAMU se v roce 2002 vrhla do nových vod hudebního manažerství s kapelou Čankišou. Postupně si příbírala další kapely, až ji v roce 2008 oslovilo hudební vydavatelství Indies Scope a společně tak založili agenturu Indies Production, kde působí jako booking agent a manažer. Aktuálně spolupracuje s Thomem Artwayem, Kafka Bandem, Tara Fuki, Hrubou Hudbou, Mirkem Kemelem, BraAgas, Kolektivní Halucinací, Lesní zvěří a Bombarďákem. Od roku 2006 se účastní mezinárodních konferencí, veletrhů a showcase festivalů a díky tomu zajišťuje koncerty nejen v ČR, ale i v blízkém či vzdáleném zahraničí.
Vojtěch Kalina

místopředseda

+420 603 393 111
vojta@flyhighbooking.com
více info...
Aktivní manager v hudebním a on-line marketingovém prostředí od roku 2006. Zakladatel Fly High Booking. Za svůj největší úspěch považuje založení, udržení a rozvoj kapely Pipes and Pints na mezinárodní úrovni. Aktivní hudebník.
Lucie Netušilová Karafiátová

místopředsedkyně

více info...
„On stage“ coby zpěvačka od 7 let (klasická hudba, od roku 2011 už čistokrevný „barokář“ – kmenová členka a sólistka Czech Ensemble Baroque, Drei Engel, spolupráce s Collegium 1704 a dalšími)

„Off-stage“ coby produkční, booking manager, tour manager – jednoduše „holka pro všechno“ (nemá zrovna v lásce názvy všech těch funkcí…) od roku 2010.

Díky dlouholeté spolupráci s bandleaderem a producentem Josefem Buchtou ji najdete za všemi aktivitami B-Side Bandu, hudebními projekty Vojtěcha Dyka (včetně česko-americké fúze D.Y.K.), nadnárodně úspěšným scénickým provedením světově proslulého díla MASS Leonarda Bernsteina, speciálními projekty jako je Missa Jazz Jaromíra Hniličky, Folk Swings s Jaromírem Nohavicou, Vlastou Redlem, Radkem Pastrňákem a dalšími, rovněž hudebním klubem Metro Music Bar v centru Brna a mezinárodním festivalem Groove Brno, který premiérově představuje zahraniční umělce, přiváží přední světová jména žánrů funky, groove, jazz a produkuje unikátní festivalové projekty (crossovery, fúze, spolupráce českých a zahraničních umělců).

Martin Havlátko
Booking
+420 603 189 328
havlajz001@gmail.com
více info...
Klára Vytisková, Michal Horák, Pilot, Totally Nothin
Vojtěch Kalina
PR a Booking
více info...
Od roku 2019 se stará o PR a booking všech hudebních projektů zpěvačky, skladatelky a sbormistryně Terezy Staňkové – jedná se konkrétně o kapelu Thea & Coming Out (www.theacomingout.cz)- což je pražská kapela hrající autorskou hudbu na pomezí šansonu, jazzu a word music, dále pak vokální uskupení Lelia voices (www.leliavoices.com) jejíž je také členkou a které se zaměřuje na romskou a židovskou hudbu a také amatérský sbor Molydury (https://www.facebook.com/molydury).
Jitka Štádlerová
Management & Booking
+420 606 077 304
jitkabooking@gmail.com

více info...
MONNA (soul, rock, pop), Lucky Brew (rock-pop, hard-rock)
Janis Sidovský
producent a manažer
více info...
Působí v české kultuře 29 let. Začínal jako PR manažer hvězd a muzikálů, spolupracoval s Karlem Svobodou, Helenou Vondráčkovou, Hanou Zagorovou, Evou Pilarovou nebo s Českým národním symfonickým orchestrem, mediálně zastupoval muzikály Dracula, Mamma Mia!, Bídníci nebo West Side Story Od roku 2000 produkuje show Královny popu, je producentem muzikálu Noc na Karlštejně, oceněném nominací na cenu Thálie a muzikálového kvarteta 4 Tenoři, jehož album patří k nejúspěšnějším českým nahrávkám roku 2020. Produkoval mimo jiné Poctu Václavu Havlovi v Národním divadle, je držitelem tří platinových desek.
Veronika Valdová
Management & Booking
+ 420 608 923 960
music@veve-booking.com
více info...
Je manažerkou a booking agentkou pánské vokální skupiny VOICES.cz, která v doprovodu muzikantů prezentuje cover verze oblíbených světových písní v zajímavých, nevšedních pětihlasých aranžích. Tato skupina již několik let koncertuje jak u nás, tak v zahraničí.
www.voices.cz

Jako booking agentka zastupuje autorskou kapelu Zooblasters, která se zaměřuje na hudební styly jako je Klezmer, Drum’n’Bass, House, Balkan, EDM, Electro Swing.
Vystupují ve zvířecích kostýmech.
www.zooblasters.com

Další z bookingové stáje Veroniky je autor písní, zpěvák a multiinstrumentalista Eddy Allen z Anglie. V posledních letech vystupoval po celé Evropě, ve střední a severní Americe. Žánrově se pohybuje mezi Jazzem, Rockem, World Music, Reggae, Latino, Country, Afro Music a Gipsy.

Zastupuje také mezinárodní hudební kolektiv CCTV Allstars. Kapela procestovala kus světa. Vytváří fůzi Ska, Folku, Rocku, Punku, World Music, Reggae, Funku, Latino a Jazzu.
Kapela vystupuje převážně s autorskou tvorbou.

Je booking agentkou Tinyho Beata, dvojnásobného mistra ČR v beatboxu a liveloopingu. Tinymu se podařilo jako jedinému Čechovi probojovat do TOP 16 na Beatbox World Championship. Jeho styl je Drum’n’Bass, Electro, Reagge, Dubstep, Breakbeat, Techno.
www.tinybeat.cz

Multižánrový DJ Mikuláš Jirout, jehož je také bookingovou agentkou vystupuje pod uměleckými jmény Le Petit Nicolas, Max Draat nebo Max W. Jeho styly sahají od Balkan Beatu přes Tech House až po Elektro Swing. Jako DJ projel celou republiku, ale také velkou část Evropy.
Byl jedním z rezidentů na Balkan Bashavel nebo Electro Swing Fever.

Jedenáctým rokem pořádá multižánrový hudební festival Zámeček v Roztokách.
Zde působí jako hudební dramaturgyně a nově i místopředsedkyně festivalu.
https://m.facebook.com/FestivalZamecek/

Se z.ú. RR pořádala tématické hudební večery pro občany města Roztoky.

Deset let zpívá ve sboru Marika Singers.
www.marikasingers.cz

Pavel Koudelka
management & booking & musician
více info...
V současnosti manažer-booker pro zahraniční koncerty kapel DUNAJ, BOO.
a manažer-booker pro ČR a zahraničí projektu IVA BITTOVÁ & DUNAJ a projektu IVANKA PRI DUNAJI.
20 let manažer kapely A-BEAT a LED ZEPPELIN REVIVAL.
Promotér tradičního koncertu VÁNOČNÍ A-BEAT
42 let aktivní hudebník v mnoha kapelách. V současnosti
Dunaj, BOO, Led Zeppelin revival, A-beat, Zesilovači a Zadáci.
Zakládající člen Z kopce a Ošklid, 14 let bubeníkem v kapele Mňága a žďorb.
Souběžně v minulosti 24 let ředitel dvou obchodně výrobních firem obchodujících i se zahraničím.
Jazyky : angličtina aktivně, němčina, polština pasivně.
Kapely Dunaj (www.dunajmusic.cz) a BOO (https://booband.bandcamp.com/) patří ke špičce alternativní scény a v minulosti odehrály velké množství koncertů v mnoha zemích Evropy i mimo ni. V současnosti se obě kapely daly opět dohromady a pracují na nových písních.
Projekt Iva Bittová & Dunaj se vrací k první desce Dunaje, kterou Iva s kapelou nazpívala. Součástí koncertu je průřez tvorbou Dunaje od minulosti po současnost. kromě samostatných koncertů bude i účast na Colours of Ostrava a na Trenčínské Pohodě.
Ivanka pri Dunaji je snivý akustický koncert Ivy Bittové a Dunaje ve volném pojetí písní Dunaje s mnoha improvizačními prvky.