Petr Blažek

předseda

+ 420 604 642 085
info@420production.cz

Přes 17 let na české hudební scéně. Zvukař, producent, vydavatel hudebních nosičů (label DaSka Records), zakladatel a majitel agentury 420 Production. Spolupracoval na festivalech Respect, jako manager pracoval se špičkovými umělci v oblasti world music, elektroniky a beatboxu. Má zásadní podíl na úspěchu Mydy Rabycad, se kterou projel 14 zemí 4 kontinentů. Stejnou péči věnuje se svým týmem i stále respektovanějším Noisy Pots a další jako Klara & The Pop, Android Asteroid a Nèro Scartch. Pravidelně a aktivně se účastní řady konferencí, kongresů a showcase festivalů, ve kterém sleduje a reprezentuje zájmy české moderní a alternativní hudby v širším kontextu. O hudebním managementu přednášel také na VŠE.

Petra Burthey

místopředsedkyně

petra@burthey.cz

V hudebním businessu se pohybuje od roku 2010, kdy začala spolupracovat s Clarinet Factory. O dva roky později začala působit nejdříve jako produkční a následně i jako booking agent kapely Tata Bojs. Dva a půl roku byla manažerem klavíristky a skladatelky Beaty Hlavenkové.  

Produkčně zorganizovala několik výpravných turné Tata Bojs, včetně vyprodaného koncertu ve Foru Karlín a stovky klubových koncertů. Z pozice manažera Clarinet Factory byla při vydání třech posledních titulů (Echoes of Colors (2012), Worx & Reworx (2014), Meadows (CD – 2017, LP - 2018)), přičemž u dvou posledních se jednalo o složité mezinárodní spolupráce, v případě desky Meadows dokonce o vydání u zahraničního labelu.  

Vojtěch Dohnal

místopředseda

724789227
87dohnal@gmail.com

 

Dříve: Tour manažer a manažer CHARLIE STRAIGHT.

Technická produkce pro JAD Production.

Marketing klubu FLÉDA

Aktuálně:  manažer LAKE MALAWI

Produkce festivalu MAJDAY.

Dušan Svíba

místopředseda

+420 603 48 68 57
dusan@earthmusic.eu

astupování a booking českých umělců v ČR i zahraničí:

-aktuálně: Invisible World, Dunaj, Terne Čhave, Ponk, Zabelov Group, Nylon Jail,

- dříve: Al-Yaman, Ida Kelarová, Zuzana Lapčíková, Tomáš Kočko, Feng-jun Song, Květy, Zrní a další.

Booking a promotion zahraničních umělců v ČR a zemích střední Evropy:
 
Dubioza kolektiv (BiH), Tim Eriksen (USA), Graveyard Train (AUS), Cash Savage & The Last Drinks (AUS), Orkesta Mendoza (USA), Nive & The Deer Children (GRO), Djaikovski (MK), Sergent Pépére (FR), Mina Agossi (FR), Družina (SK), Mary Macmaster (UK), Inga Liljestrom (AUS), Oi-Va-Voi (UK), Shtetl Superstars (UK), Kapela ze wsi Warszawa (PL), Skolias & Duźy (PL), Gendos (RUS), At First Light (IRL) Renato Borghetti (BRA), Afoxé Loni (BRA), The Shin (GRU), Israeli Ethnic Ensemble (IL), Carlos de Nicaragua (FR) a dalš    

Vojtěch Kalina

místopředseda

+420 603 393 111
vojta.kalina@tiscalimedia.cz

Aktivní manager v hudebním a on-line marketingovém prostředí od roku 2006. Zakladatel FlyHigh Artist Management & Booking Agency. Za svůj největší úspěch považuje založení, udržení a rozvoj kapely Pipes and Pints na mezinárodní úrovni. Aktivní hudebník.

Anna Mašátová

místopředsedkyně

+420 775 614 984
a.masatova@gmail.com

Hudební publicistka, agentka a PR manažerka. Pravidelně přispívá do časopisů Full Moon, Harmonie, kulturního magazínu UNI a hudebních portálů FullMoonZine.cz a Frontman.cz, její články naleznete i v Lidových novinách, časopisu Spark aj. Je členkou týmu hudební konference a showcase Czech Music Crossroads, proexportní kanceláře SoundCzech, zasedá také v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu.

V současnosti je manažerkou dua Zabelov Group.

Dominika Kruchňová

místopředsedkyně

+420 737 968 964
dominika.kruchnova@gmail.com

Pohybuje se v hudební branži od roku 2011 kde během své kariéry spolupracovala s mnoha interprety (Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, Clou, Thom Artway) a působila v bookingových agenturách jako je Melody Promotions nebo Joe´s Garage. Svou praxi si rozšiřovala během studia Popularizace hudby na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, které letos úspěšně dokončila. 

Nyní se věnuje co-managementu kapely Pipes and Pints a již devátým rokem se podílí na festivalu Mighty Sounds.